ظرفیت تکمیل شد

دوست و همراه ارجمند و گرامی ،

ضمن تشکر از حسن نظرو اعتماد شما و اعلام تمایل به ثبت نام و شرکت در چهارمین کنفرانس ایران فارما فوروم که در روز بیست و هشتم آذر ماه برگزار خواهد شد ، تاریخ و شرایط ثبت نام به شرح ذیل تقدیم می شود:

تاریخ و شرایط ثبت نام:

ثبت نام

تاریخ

مبلغ (ریال برای هر نفر)

ثبت نام

اول مهرماه تا پایان روز سی ام آبان ماه

۵,۰۰۰,۰۰۰

ثبت نام تاخیری

اول آذرماه تا پایان روز بیستم آذر ماه

۶,۰۰۰,۰۰۰

در صورت تمایل به ثبت نام ، لطفا فرم زیر را تکمیل فرمایید و سپس براساس تاریخ اقدام طبق جدول فوق ، مبلغ را از طریق درگاه الکترونیکی موجود در وبسایت پرداخت نمایید. لازم به ذکر است به مبلغ فوق ۹% ارزش افزوده اضافه خواهد شد. برای شما تاییدیه ثبت نام ارسال خواهد شد.

لازم به ذکر است متاسفانه امکان onsite registration  یا ثبت نام در محل در روز همایش وجود ندارد و از این بابت پیشاپیش و صمیمانه پوزش می خواهیم.

شرایط لغو ثبت نام:

در صورت تمایل به کنسل کردن ثبت نام در صورتیکه اعلام این موضوع تا قبل از یکم آبان ماه صورت گیرد ، کل مبلغ ثبت نام عودت می گردد. در صورتیکه اعلام بعد از این تاریخ و تا پایان روز سی ام آبان صورت گیرد ، مبلغ پس از کسر ۳۰% ، عودت می گردد .

لازم به ذکر است متاسفانه پس از آن ، امکان کنسلی و عودت مبلغ وجود ندارد.

ثبت نام گروهی سازمانی:

ثبت نام گروهی برای ۵ نفر و بیشتر تا ۳۰ نفر در صورتیکه از طرف یک سازمان یا شرکت صورت گیرد ، در هر کدام از مراحل ثبت نام شامل ۲۵% تخفیف خواهد بود. برای تعداد مازاد بر ۳۰ نفر، ۵۰% تخفیف لحاظ می گردد.

در صورت تمایل ، لطفا مراتب طی یک نامه رسمی با درج مشخصات شرکت شامل نام ثبت شده کامل ، شماره ثبت و شناسه ملی ، کد اقتصادی ، آدرس و کد پستی و شماره تماس و نیز همراه با اعلام مشخصات افراد ثبت نام شونده ( نام و نام خانوادگی و شماره ملی ، شماره تلفن همراه و سمت فرد ) از طریق ایمیل info.romaco@gmail.com اعلام گردد تا هماهنگیهای بعدی صورت پذیرد.

مبلغ اعلام شده در پیش فاکتور صادر شده را به شماره حساب ۱-۲۳۱۰۰۸۳-۸۱۰-۸۰۱ بانک سامان شعبه آفریقا کد ۸۰۱ و شماره شبای  ۲۸۰۵۶۰۰۸۰۱۸۱۰۰۲۳۱۰۰۸۳۰۰۱ IR  به نام شرکت رایزنان امید و مهر آتیه (روما)

یا شماره کارت ۷۴۰۸ ۲۷۸۴ ۸۶۱۰ ۶۲۱۹ بانک سامان به نام شرکت رایزنان امید و مهر آتیه

واریز فرمایید و تصویر رسید واریز را به همان ایمیل ارسال فرمایید. سپس فاکتور صادر و برای شما به آدرس اعلام شده ارسال خواهد شد.

از حسن نظر و همکاری شما ، کمال تشکر خود را تقدیم می داریم.

 

با تشکر از همیاری و حمایت شما عزیزان، ظرفیت تکمیل شد.