سومین کنفرانس صنعت سلامت ایران با تمرکز بر دارو

به نام خداوند مهر

دوستان و همکاران ارجمند،

حدود سه سال است که در کنار شما هستیم. در راستای اهداف و رسالتی که برای مجموعه روما در نظر گرفتیم ، برگزاری کنفرانسهای دوره ای را به عنوان یک ابزار شروع کردیم. سال ۱۳۹۵، در کنفرانس اول با شعار "یک گام به پیش" در خدمت شما عزیزان بودیم. بسیار خرسندیم و سرفراز که پس از آن کنفرانس، مورد لطف و محبت بی دریغ شما بزرگواران قرارگرفتیم. در کنفرانس دوم، که نام آن با پیشنهاد اعضای گروه مشاورین علمی به "ایران فارما فوروم" تغییر یافت، شعار "توانمندسازی" بر مبنای  سیاست‎های کلان کشور، وزارت بهداشت، و سازمان غذا و دارو تعیین شد و ابعاد آن مورد بحث و بررسی قرار گرفت، خبرگانی که در دومین ایران فارما فوروم حضور داشتند، نظرات و تذکرات خود را مطرح نمودند و خوشبختانه انعکاس و بازتاب‎های قابل قبولی نیز داشته است. برای بار دوم حضور و حمایت چشمگیر شما بزرگواران و بازخوردهای همایش باعث دلگرمی برگزارکنندگان گردید. اکنون به همایش سوم رسیده‎ایم.

در یک سال اخیر صنعت دارویی کشور تلاطم‎های بسیاری را پشت سر گذاشته و همچنان مجموعه‎ای از عوامل داخلی و خارجی ، فضای این صنعت حساس را تحت تاثیر خود نگه داشته است. مجموعه این شرایط فعالیت بسیاری از شرکت‎های دارویی را دچار بحران اگر نگوییم ، مشکلات جدی کرده است؛ تا جایی که با کمال تاسف، در ماه‎های اخیر جمعی از همکاران نازنین ما مشاغل خود را به دلیل این وضعیت نابسامان از دست داده‎اند. از سوی دیگر متخصصان و کارشناسان، از جمله بزرگوارانی که در دومین ایران فارما فوروم حضور داشتند، نظرات و هشدارهای خود را از تریبون‎های مختلف به گوش تصمیم‎سازان و برنامه‎ریزان صنعت دارو و سلامت در کشور رسانده‎اند که انعکاس و بازتاب‎های فراوانی نیز داشته است اما همچنان تا رسیدن به نقطه مطلوب بسیار فاصله داریم. با توجه به این شرایط بنا نداشتیم در سال جاری همایشی برگزار کنیم اما به دنبال اظهار لطف و پیگیریهای تنی چند از شما و پس از جلسات هم‏اندیشی با بزرگان صنعت و گرفتن مشورت از اساتید، به این نتیجه رسیدیم که به قصد انجام حرکتی هرچند کوچک با هدف همراهی و هم‏قدمی با شما عزیزان که همواره در کنار ما بوده‎اید، امسال نیز مانند دو سال گذشته همایشی را طراحی و برگزار کنیم. خوشبختانه طرح اولیه این حرکت مورد استقبال تعدادی از شما دوستان نازنین و برخی از اساتید بزرگوار قرار گرفت و ما را در اجرای آن مصمم‎تر کرد.

امسال با توجه به شرایط محیطی و فشارهای اقتصادی ناچار هستیم برنامه را در یک روز برگزار کنیم اما سعی کرده‎ایم از فرصت بهترین استفاده را ببریم. بنا داریم با دعوت از اساتید و نخبگان دغدغه‎مند صنعت و خارج از صنعت، مشاوره با ایشان در خصوص انتخاب سرفصل‎ها و مباحث، و تمرکز بر موضوعی که بیشترین کاربرد را برای همگان داشته باشد، بهره‎وری را بالاتر برده و با استفاده بهتر از زمان، کیفیت را ارتقاء ببخشیم. در همین راستا کمیته علمی همایش سوم تشکیل شد و در قدم اول موضوع همایش را انتخاب کرد. کمیته معتقد بود که در شرایط پراز ابهامی که در آن قرار داریم تصمیم گیری و تصمیم سازی اگرنه غیرممکن، حداقل بسیار مشکل شده است. بنابراین پیشنهاد شد تا تمرکز این همایش بر بررسی شرایط مبهم حال حاضر و بررسی و واکاوی حداقل فرصت‎های ممکن در این فضا  قرارگیرد. لذا شعار سومین ایران فارما فوروم "به دنبال فرصت در فضای ابهام" تعیین گشت و قرار شد مباحث در ارتباط با این موضوع طرح شوند. در اینجا جا دارد از همراهی و حمایت های خبرگانی که از داخل و خارج فضای صنعت دارو ، پشتیبان ، راهنما و همراه ما بوده اند کمال تشکر و قدردانی خد را تقدیم نمایم.

امیدواریم میزبانی شایسته برای شما عزیزان و سروران گرانقدر باشیم و با حمایت شما و دیگر بزرگان، گردهمایی ارزشمند و مفیدی را درکنار هم تجربه کنیم.

منتظر دیدار شما هستیم.

با احترام و امتنان

دکتر حمیدرضا جعفری

دبیر اجرایی

 

دوست و همراه ارجمند و گرامی ،

ضمن تشکر از حسن نظرو اعتماد شما و اعلام تمایل به ثبت نام و شرکت در سومین کنفرانس ایران فارما فوروم که در روز بیست و دوم آذر ماه برگزار خواهد شد، تاریخ و شرایط ثبت نام به شرح ذیل تقدیم می شود:

  • تاریخ و شرایط ثبت نام:

ثبت نام

تاریخ

مبلغ ( ریال برای هر نفر)

ثبت نام

اول مهرماه تا پایان روز سی ام آبان ماه

۴,۵۰۰,۰۰۰

ثبت نام تاخیری

اول آذرماه تا پایان روز چهاردهم آذر ماه

۵,۵۰۰,۰۰۰

 

در صورت تمایل به ثبت نام، لطفا بر روی لینک ثبت نام همایش کلیک فرمایید و سپس براساس تاریخ اقدام طبق جدول فوق ، مبلغ را از طریق درگاه الکترونیکی موجود در وبسایت پرداخت نمایید. لازم به ذکر است به مبلغ فوق ۹% ارزش افزوده اضافه خواهد شد. برای شما تاییدیه ثبت نام ارسال خواهد شد.

لازم به ذکر است متاسفانه امکانonsite registration  یا ثبت نام در محل در روز همایش وجود ندارد و از این بابت پیشاپیش و صمیمانه پوزش می خواهیم.

  • شرایط لغو ثبت نام:

در صورت تمایل به کنسل کردن ثبت نام در صورتیکه اعلام این موضوع تا قبل از یکم آبان ماه صورت گیرد ، کل مبلغ ثبت نام عودت می گردد. در صورتیکه اعلام بعد از این تاریخ و تا پایان روز سی ام آبان صورت گیرد ، مبلغ پس از کثر ۳۰% ، عودت می گردد .

لازم به ذکر است متاسفانه پس از آن ، امکان کنسلی و عودت مبلغ وجود ندارد.

  • ثبت نام گروهی سازمانی :

ثبت نام گروهی برای ۵ نفر و بیشتر در صورتیکه از طرف یک سازمان یا شرکت صورت گیرد ، در هر کدام از مراحل ثبت نام شامل ۲۵% تخفیف خواهد بود.

در صورت تمایل ، لطفا مراتب طی یک نامه رسمی با درج مشخصات شرکت شامل نام ثبت شده کامل ، شماره ثبت و شناسه ملی ، کد اقتصادی ، آدرس و کد پستی و شماره تماس و نیز همراه با اعلام مشخصات افراد ثبت نام شونده ( نام و نام خانوادگی و شماره ملی ، شماره تلفن همراه و سمت فرد ) از طریق ایمیل info.romaco@gmail.com اعلام گردد تا هماهنگیهای بعدی صورت پذیرد.

مبلغ اعلام شده در پیش فاکتور صادر شده را به شماره حساب ۱-۲۳۱۰۰۸۳-۸۱۰-۸۰۱ بانک سامان شعبه آفریقا کد ۸۰۱ و شماره شبای  ۲۸۰۵۶۰۰۸۰۱۸۱۰۰۲۳۱۰۰۸۳۰۰۱ IR  به نام شرکت رایزنان امید و مهر آتیه (روما)

یا شماره کارت ۷۴۰۸ ۲۷۸۴ ۸۶۱۰ ۶۲۱۹ بانک سامان به نام شرکت رایزنان امید و مهر آتیه

واریز فرمایید و تصویر رسید واریز را به همان ایمیل ارسال فرمایید. سپس فاکتور صادر و برای شما به آدرس اعلام شده ارسال خواهد شد.

از حسن نظر و همکاری شما ، کمال تشکر خود را تقدیم می داریم.