اولین رویداد رد پا – منحنی دوم (بخش اول)

دوست و همراه ارجمند و گرامی،

رویداد های رد پا سلسله رویدادهایی است که در آن میزبان شما خواهیم بود. در اولین آن، “منحنی دوم”، با شرایط زیر در خدمتتان هستیم. لازم به ذکر است “رد پا” مستقل از مجموعه روما، حامی مالی جایزه بین المللی یوسرن می باشد و تا ۳۰% از عواید رویداد “منحنی دوم” را به نمایندگی از شما جامعه نخبه ، به بنیاد یوسرن تقدیم خواهد کرد.

ضمن تشکر از حسن نظرو اعتماد شما و اعلام تمایل به ثبت نام و شرکت در اولین رویداد رد پا  که در روز دوازدهم اردیبهشت ماه از ساعت ۸ تا ۱۲:۳۰ برگزار خواهد شد، تاریخ و شرایط ثبت نام به شرح ذیل تقدیم می شود:

تاریخ و شرایط ثبت نام:

بازه زمانی تهیه بلیط و ثبت نام

مبلغ خالص ( ریال برای هر نفر)

مبلغ قابل پرداخت با احتساب مالیات بر ارزش افزوده

۲۴ فروردین تا پایان روز ۹ اردیبهشت

۱،۴۰۰،۰۰۰

۱،۵۲۶،۰۰۰

جهت ثبت نام فرم موجود در انتهای همین صفحه را تکمیل نمایید. .پس از تکمیل فرم به درگاه پرداخت الکترونیکی هدایت خواهید شد.

پس از تایید پرداخت ، ثبت نام شما قطعی است و می توانید منتظر دریافت بلیط الکترونیک شرکت در رویداد که در طی روزهای ۵ تا ۱۰ اردیبهشت برای شما راسال خواهد شد باشید. لازم است جهت ورود حتما تصویر بلیط یا پرینت آن را همراه داشته باشید.

لازم به ذکر است متاسفانه امکان onsite registration  یا ثبت نام در محل در روز همایش وجود ندارد و از این بابت پیشاپیش و صمیمانه پوزش می خواهیم.

 اگر دانشجو هستید:

برای همراهان عزیز دانشجو با ارائه کارت دانشجویی ، سی درصد تخفیف ثبت نام در نظرگرفته خواهد شد. برای اینکار لازم است تصویر کارت دانشجویی خود را از طریق اپلیکیشن واتزآپ به شماره ۰۹۲۰۳۵۱۱۰۲۵ ارسال نمایید تا بررسی و با شما تماس گرفته شود. اکر مایلید می توانید با صرف نظر کردن از تخفیف دانشجویی خود در حمایت از جایزه جهانی یوسرن به ما بپیوندید. در این صورت نیازی به ارسال تصویر کارت دانشجویی نیست و ثبت نام انلاین از طریق وبسایت انجام می گیرد.

در صورتی که با بنیاد یوسرن ( شبکه جهانی آموزش و پژوهش های علمی ) آشنا نیستید، برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به www.usern.net مراجعه فرمایید.

شرایط لغو ثبت نام:

با توجه به محدویدت زمانی و نوع رویداد ، متاسفانه امکان هیچگونه لغو بعد از ثبت نام قطعی وجود ندارد.

از حسن نظر و همکاری شما ، کمال تشکر خود را تقدیم می داریم.

فرم ثبت نام در منحنی دوم