قوانین و مقررات

دوستان  و همکاران عزیز ، سروران ارجمند

ضمن تشکر و سپاس از حسن نظر ، توجه و اعتمادتان به این مجموعه ، توجه شما را به خلاصه قواعد و مقررات حاکم بر تبادلات الکترونیکی ای که اعضای محترم با مجموعه روما خواهند داشت جلب می نماییم:

  • عضویت اعضا به منزله اجازه برقراری ارتباط متقابل الکترونیک میان روما و ایشان می باشد و اطلاعات اعلام شده از طرف اعضا می تواند به صورت محرمانه جهت مطالعات آماری یا صنفی و تجمیعی مورد استناد و استفاده قرار گیرد.
  • پس از اعلام دوره ها یا کنفرانس ها و همایشها ، در صورت وجود امکان پرداخت وجه و ثبت نام الکترونیک ، مبلغ منتقل شده به حساب شرکت واریز شده و ثبت نام کنندگان چه حقیقی و چه حقوقی در صورت نیاز به فاکتور رسمی دسترسی خواهند داشت.
  • در صورت عدم امکان فراهم شدن پرداخت اینترنتی ، وجوه دوره ها منحصرا باید به حساب اعلام شده و رسمی شرکت رایزنان امید و مهر آتیه پرداخت گردیده و رسید به کارشناس شرکت ارائه گردد و در قبال آن فاکتور رسمی نیز برای شخصیت حقیقی یا حقوقی ثبت نام کننده صادر و در صورت نیاز، ارائه می گردد.
  • برای هر برنامه آموزشی ، تقویم ثبت نامی خاص و شرایط خاص فردی و گروهی و نیز شرایط انصراف در نظر گرفته می شود و از طریق وبسایت در اختیار کاربر قرار می گیرد. لذی مستدعی است در هر مورد ، به نکات اعلام شده توجه فرمایید.
  • درجهت ایجاد حداقل مزاحمت برای اعضای محترم ، امکان ثبت نام با حداقل اطلاعات ورودی برای شما عزیزان فراهم گردیده است. در صورتیکه تمایل دارید از خدمات آتی و اطلاع رسانیهای هدفمند روما نیز بهره مند گردید ، همکاران ما نیاز خواهند داشت تا به اطلاعات بیشتری از شما حول محور فعالیتهای حرفه ای و نیازهایتان دسترسی داشته باشند و در همین راستا بقیه سوالات طراحی گردیده است. لذی پاسخ های شما در این فرم ثبت نام ، ما را در جهت ارائه خدمات هرچه بهترو در راستای فعالیت و سلیقه شما ، راهنمایی خواهد کرد.

پیشاپیش از حمایت شما در راستای تثبیت فعالیت یک گروه مستقل حرفه ای در جهت ارتقا سطح دانش و مهارت در حوزه صنعت سلامت سپاسگزاریم و امیدواریم  بتوانیم شایستگی های لازم برای  خدمت را مستمرا در خود ارتقا دهیم.